Munkaruházati eladó pozíció

Szeretsz emberekkel beszélgetni és segíteni nekik? Keresed a kihívásokat és szeretnél projekteket vinni? Értékesítsd Te Budapest legkényelmesebb munkaruháit és cipőit!

Kik vagyunk?
Magyarország egyik prémium munkaruha értékesítő cége vagyunk. Például a Sparco cipőket, Bollé napszemüvegeket és a Helly Hansen munkaruhákat is mi forgalmazzuk.

Tarts velünk és segíts te is embereknek, hogy kényelmesebben és biztonságosabban töltsék el a munkanapjaikat!

Főbb feladatok, munkák:

  • munkaruhák, védőcipők bemutatása, vásárlók segítése
  • rendelések felvétele, ügyintézése
  • leltározás
  • beérkezett áruk elpakolása
  • áruk összekészítése
  • kasszázás és számlázás
  • árajánlatok készítése

Ha ezekkel a tulajndonságokkal rendelkezel, akkor biztosan nagy sikereket fogunk közösen elérni:
– megbízhatóság
– jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
– önálló munkavégzés
– lojalitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– szeretsz új dolgokat tanulni
– hasonló munkakörben végzett tapasztalat
– vidám és pozitív gondolkodású vagy

Amit kínálunk:

  • fiatalos, segítőkész a csapat
  • hosszú távú a munkakör
  • szabadak a hétvégék
  • kiemelkedő ügyintézési és értékesítési tapasztalat eljsajátítására van lehetőség
  • plusz forgalom utáni jutalék

b.gabor@vedofelszerelesek.hu  -ra küldd el az önéletrajzod.

Kérlek jelentkezésedben írd meg az elvárt nettó jövedelmi igényed!